Uverejnené Vložiť komentár

Ako správne dávkovať Herbalife na chudnutie

Ako mám používať Herbalife aby som schudla?” Túto otázku dostávam čoraz častejšie.  Rozhodla som sa teda, vložiť potrebné informácie do tohto článku v ktorom nájdete aj konkrétny návod na použitie, ktorý sa nachádza v rozšírenej verzii aj v balíku Chudnutie základ.

Pokračovať v čítaní: Ako správne dávkovať Herbalife na chudnutie

Uverejnené Vložiť komentár

Ako správne dávkovať Formula 1

kokteily

Viac ako 80% z Vás používa kokteil Formula 1 na zlepšenie výživy alebo podpory chudnutia. Ani sa Vám nečudujem. Ročne sa na celom svete skonzumuje viac ako 1,5 miliardy porcií. Koktiel Formula 1 Vyvážené jedlo je sám o sebe vynikajúci produkt, no je potrebné dodržiavať správne dávkovanie. Čoraz častejšie sa ma mnohý z Vás pýtajú ako správne dávkovať kokteil Formula 1 či už na raňajky alebo večeru.

Pokračovať v čítaní: Ako správne dávkovať Formula 1

Uverejnené Vložiť komentár

VIDEO – Ako si pripraviť kokteil Herbalife Formula 1 za 45 sekúnd

Sleduj a uč sa, ako vytvoriť jednoduchý, lahodný Herbalife Formula 1 kokteil. Na tento ľahko pripraviteľný kokteil budeme potrebovať iba nízkotučné mlieko, ľad a Herbalife Formula 1 zdravé jedlo v čokoládovej príchuti. V priebehu niekoľkých minút máme pripravené lahodné a zdravé jedlo s príchuťou čokolády.

Pokračovať v čítaní: VIDEO – Ako si pripraviť kokteil Herbalife Formula 1 za 45 sekúnd

Uverejnené Vložiť komentár

Ako si vytvoriť svoj vlastný nutričný plán

Kedy vstávate a kedy chodíte spať?

Odpoveď na túto otázku vám môže pomôcť stanoviť si ten najlepší čas a frekvenciu jedál. Ľudia, ktorí majú dlhý deň – tí, ktorí vstávajú skutočne skoro a zostávajú hore pomerne dlho – pravdepodobne budú (a možno aj potrebujú) jesť v priebehu času, keď sú hore, viackrát.

V takom prípade odporúčam, aby bol kalorický príjem rozdelený do troch hlavných jedál a troch menších jedlách medzi tým.

Pokračovať v čítaní: Ako si vytvoriť svoj vlastný nutričný plán

Uverejnené Vložiť komentár

Pozor na rady typu: Jedzte toto denne a uvidíte čo to spraví z vaším telom…

Určite ste už niekedy narazili na článok, v ktorom sa vyzdvihujú konkrétne potraviny – kvôli obsahu vitamínov, účinkom na zdravie a pod. Väčšinou začínajú takto: “Jedzte túto potravinu denne a uvidíte čo to spraví s vaším telom/zdravím...”

Pokračovať v čítaní: Pozor na rady typu: Jedzte toto denne a uvidíte čo to spraví z vaším telom…

Uverejnené Vložiť komentár

Herbalife Aloe Bylinný nápoj – Všetko čo potrebujete vedieť

Herbalife Herbal Aloe Bylinný nápoj – koncentrát taktiež známi pod názvom Herbal Aloe koncentrát je ďalší z najpopulárnejších doplnkov výživy značky Herbalife.

Náš Bylinný nápoj z Aloe obsahuje 40 % šťavu z Aloe Vera listov a 13,5 g výťažok z kvetov Harmančeku.

Nejedná sa teda o obyčajnú Aloe zmes ako u iných značiek (pomleté celé Aloe aj s odpadom) ale o koncentrovaný gél resp. šťavu výhradne z najkvalitnejších listov Aloe.

Pokračovať v čítaní: Herbalife Aloe Bylinný nápoj – Všetko čo potrebujete vedieť

Uverejnené Vložiť komentár

Ženy, hormonálne zmeny a fyzická aktivita – Nutričný spravodaj Október 2018

My ženy počas života prechádzame mnohými hormonálnymi zmenami. Ako žena, ktorá zažila výkyvy hormonálnych zmien, zistila som, že ak zostanem pozitívne naladená a budem sa držať zdravého, aktívneho životného štýlu, pomôže mi to vyrovnať sa s výkyvmi spojenými so životom ženy.

Pokračovať v čítaní: Ženy, hormonálne zmeny a fyzická aktivita – Nutričný spravodaj Október 2018

Uverejnené Vložiť komentár

Základy zdravého športu/pohybu

Začnem trochu netradične veľmi poučnou vetou: “Nikdy sa nenaučíte zdravo stravovať, pokiaľ vám zdravé jedlo nebude chutiť.

Máte na výber milión druhov potravín –  treba si len vybrať a hlavne ich vedieť chutne pripraviť.

Presne to isté platí aj pri pohybe –  musí vás baviť.

Je úplne jedno aký spôsob pohybu si vyberieme, nemusíme všetci vyzerať ako kulturisti. Ide o to, aby  sme občas rozbúchali srdiečko a udržali ho zdravé – prekrvíme organizmus + pohybom sa vyplavujú hormóny šťastia ?

Pokračovať v čítaní: Základy zdravého športu/pohybu

Uverejnené Vložiť komentár

Letné grilovanie

grilovane kurca

Každý z nás sa teší na leto, prázdniny a dovolenky. K tomu všetkému patrí výborné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj chutí. Chystáte sa na letné grilovačky a bojíte sa, že priberiete schudnuté kilá späť? Nemusíte sa báť. Dám vám pár tipov, ktoré vám pomôžu dopriať si, tak aby ste nepribrali späť. ?

Pokračovať v čítaní: Letné grilovanie