Publikované

Ako správne dávkovať Herbalife na chudnutie

Ako mám používať Herbalife aby som schudla?” Túto otázku dostávam čoraz častejšie.  Rozhodla som sa teda, vložiť potrebné informácie do tohto článku v ktorom nájdete aj konkrétny návod na použitie, ktorý sa nachádza v rozšírenej verzii aj v balíku Chudnutie základ.

Pokračovať v čítaní: Ako správne dávkovať Herbalife na chudnutie

Publikované

Ako správne dávkovať Formula 1

kokteily

Viac ako 80% z Vás používa kokteil Formula 1 na zlepšenie výživy alebo podpory chudnutia. Ani sa Vám nečudujem. Ročne sa na celom svete skonzumuje viac ako 1,5 miliardy porcií. Koktiel Formula 1 Vyvážené jedlo je sám o sebe vynikajúci produkt, no je potrebné dodržiavať správne dávkovanie. Čoraz častejšie sa ma mnohý z Vás pýtajú ako správne dávkovať kokteil Formula 1 či už na raňajky alebo večeru.

Pokračovať v čítaní: Ako správne dávkovať Formula 1

Publikované

VIDEO – Ako si pripraviť kokteil Herbalife Formula 1 za 45 sekúnd

Sleduj a uč sa, ako vytvoriť jednoduchý, lahodný Herbalife Formula 1 kokteil. Na tento ľahko pripraviteľný kokteil budeme potrebovať iba nízkotučné mlieko, ľad a Herbalife Formula 1 zdravé jedlo v čokoládovej príchuti. V priebehu niekoľkých minút máme pripravené lahodné a zdravé jedlo s príchuťou čokolády.

Pokračovať v čítaní: VIDEO – Ako si pripraviť kokteil Herbalife Formula 1 za 45 sekúnd

Publikované

Ako si vytvoriť svoj vlastný nutričný plán

Kedy vstávate a kedy chodíte spať?

Odpoveď na túto otázku vám môže pomôcť stanoviť si ten najlepší čas a frekvenciu jedál. Ľudia, ktorí majú dlhý deň – tí, ktorí vstávajú skutočne skoro a zostávajú hore pomerne dlho – pravdepodobne budú (a možno aj potrebujú) jesť v priebehu času, keď sú hore, viackrát.

V takom prípade odporúčam, aby bol kalorický príjem rozdelený do troch hlavných jedál a troch menších jedlách medzi tým.

Pokračovať v čítaní: Ako si vytvoriť svoj vlastný nutričný plán

Publikované

Pozor na rady typu: Jedzte toto denne a uvidíte čo to spraví z vaším telom…

Určite ste už niekedy narazili na článok, v ktorom sa vyzdvihujú konkrétne potraviny – kvôli obsahu vitamínov, účinkom na zdravie a pod. Väčšinou začínajú takto: “Jedzte túto potravinu denne a uvidíte čo to spraví s vaším telom/zdravím...”

Pokračovať v čítaní: Pozor na rady typu: Jedzte toto denne a uvidíte čo to spraví z vaším telom…

Publikované

Herbalife Aloe Bylinný nápoj – Všetko čo potrebujete vedieť

Herbalife Herbal Aloe Bylinný nápoj – koncentrát taktiež známi pod názvom Herbal Aloe koncentrát je ďalší z najpopulárnejších doplnkov výživy značky Herbalife.

Náš Bylinný nápoj z Aloe obsahuje 40 % šťavu z Aloe Vera listov a 13,5 g výťažok z kvetov Harmančeku.

Nejedná sa teda o obyčajnú Aloe zmes ako u iných značiek (pomleté celé Aloe aj s odpadom) ale o koncentrovaný gél resp. šťavu výhradne z najkvalitnejších listov Aloe.

Pokračovať v čítaní: Herbalife Aloe Bylinný nápoj – Všetko čo potrebujete vedieť

Publikované

Ženy, hormonálne zmeny a fyzická aktivita – Nutričný spravodaj Október 2018

My ženy počas života prechádzame mnohými hormonálnymi zmenami. Ako žena, ktorá zažila výkyvy hormonálnych zmien, zistila som, že ak zostanem pozitívne naladená a budem sa držať zdravého, aktívneho životného štýlu, pomôže mi to vyrovnať sa s výkyvmi spojenými so životom ženy.

Pokračovať v čítaní: Ženy, hormonálne zmeny a fyzická aktivita – Nutričný spravodaj Október 2018

Publikované

Základy zdravého športu/pohybu

Začnem trochu netradične veľmi poučnou vetou: “Nikdy sa nenaučíte zdravo stravovať, pokiaľ vám zdravé jedlo nebude chutiť.

Máte na výber milión druhov potravín –  treba si len vybrať a hlavne ich vedieť chutne pripraviť.

Presne to isté platí aj pri pohybe –  musí vás baviť.

Je úplne jedno aký spôsob pohybu si vyberieme, nemusíme všetci vyzerať ako kulturisti. Ide o to, aby  sme občas rozbúchali srdiečko a udržali ho zdravé – prekrvíme organizmus + pohybom sa vyplavujú hormóny šťastia 😊

Pokračovať v čítaní: Základy zdravého športu/pohybu

Publikované

Letné grilovanie

grilovane kurca

Každý z nás sa teší na leto, prázdniny a dovolenky. K tomu všetkému patrí výborné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj chutí. Chystáte sa na letné grilovačky a bojíte sa, že priberiete schudnuté kilá späť? Nemusíte sa báť. Dám vám pár tipov, ktoré vám pomôžu dopriať si, tak aby ste nepribrali späť. ?

Pokračovať v čítaní: Letné grilovanie