Publikované

Ako začínate svoj deň?

Mnohí z vás sa pýtajú, či majú ráno raňajkovať alebo nie. Ako začínate deň vy? Doprajete svojmu telu výdatné raňajky alebo radšej začínate deň na lačno? Dnes vám prezradím, ako by mal vyzerať Váš každodenný rituál.

Niektorí ľudia začínajú svoj deň bez raňajok, čo si myslíte vy. Je to pre telo dobré? 

Ja si myslím, že je to úplne zlé. Telu nedáte žiadne kalórie, výživné látky a ani proteíny. Ak vynecháte raňajky, znamená to, že Vaše telo nemá výživné látky a tekutiny, ktoré potrebuje pre svoje fungovanie. Keďže z posledného jedla z predchádzajúceho dňa toho už veľa nezostalo, môže to spôsobiť únavu a podráždenie a zvýši to pravdepodobnosť, že si budete neskôr chcieť dať niečo sladké.

1 muffin a káva s mliekom

Po raňajkách plných jednoduchých cukrov s vysokým obsahom kalórií, môžete mať pocit zvýšenej energie, ale často nasleduje pocit, že ste unavení. Zvyčajne to spôsobuje nedostatok dôležitých výživných látok pre nasledujúci deň.

2 plátky bieleho chleba ako hrianky s džemom a maslom + 1 pohár mlieka

Pri zdravom jedle ide o rovnováhu. Ak si zvolíte celozrnný chlieb s vysokým obsahom vlákniny a odtučneného mlieko, takéto raňajky budú mať oveľa lepší nutričný profil.

1 miska cereálií a mlieko + 1 pohár pomarančového džúsu

Ak si namiesto spracovaného pomarančového džúsu zvolíte čerstvé ovocie, pomôže to znížiť množstvo cukru. Na zníženie obsahu tuku môžete zvážiť odtučnené mlieko.

Herbalife Zdravá alternatíva na raňajky

Chceš dopriať svojmu telu výživné a zdravé raňajky? Ak ráno nestíhaš, nechce sa ti robiť zdravé raňajky, tak mám pre tebe riešenie. Doplnky výživy od Herbalife, ponúkajú skvelú alternatívu, vďaka ktorej svojmu telu dopraješ potrebnú výživu, ktorú potrebuje každý deň.

vyzivne a zdrave ranajky

1 pohár nápoja Formula 1

1 pohár – instantný bylinkový nápoj

1 pohár – bylinkové aloe (mango)

Bohaté na proteíny a zdroj 20 dôležitých vitamínov a minerálov, tieto zdravé raňajky sú zdravou výživnou kombináciou, ktorá Vás pripraví na celý deň.

  • Kontrolovaný počet kalórií len 227 kcal
  • Vynikajúca rovnováha kvalitných proteínov, viac ako 20 dôležitých vitamínov a minerálov
  • Rýchla a jednoduchá príprava, keď máte málo času

Viac o raňajkovom balíčku nájdete tu

Určite vám odporúčam začať raňajkovať. Okrem toho, určite raňajkujte zdravšie, pretože neskôr budete mať chuť zjesť niečo sladké. Takže si treba dať na to pozor.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *