Fitness a šport

#HerbalifeEndurance

Herbalife24 was born from the endurance community. Cycling, triathlon & Ironman athletes inspired the ethos of a true "24-hour athlete."The unique desire to test the limits of your physical abilities is woven into the fabric of #Herbalife24. This month, we celebrate that drive. #HerbalifeEndurance ?: Team Wattie Ink

Posted by Herbalife24 on 4. september 2017

Produkty Herbalife24 sú vyrobené na základe najnovších vedeckých poznatkov a sú určené všetkým. Či už ste príležitostný bežec, milovník posilňovní alebo vrcholový športovec, prípravky Herbalife24 vám môžu pomôcť pri príprave, tréningu i regenerácii.

Používanie prípravkov je možné plne prispôsobiť vášmu individuálnemu tréningovému programu. Používajte náš rad pre 24-hodinovú športovú výživu a dosiahnite celkom novú úroveň tréningu, výkonnosti a regenerácie.

Garantujeme, že každý produkt z každej šarže je kompletne testovaný nezávislou treťou stranou na prítomnosť zakázaných látok. Ak chcete mať istotu, môžete túto skutočnosť overiť podľa čísla šarže uvedeného na etikete každého produktu online na webovej stránke www.informed-sport.com

Žiadny z prípravkov radu Herbalife24 neobsahuje umelé farbivá. Taktiež sú Prolong, Hydrate, Rebuild Strength a Rebuild Endurance bez obsahu umelých príchutí.

Herbalife24. 24-hodinová nutričná podpora pre športovcov™

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov