Publikované

Letné grilovanie

grilovane kurca

Každý z nás sa teší na leto, prázdniny a dovolenky. K tomu všetkému patrí výborné jedlo, ktoré nielen dobre vyzerá, ale aj chutí. Chystáte sa na letné grilovačky a bojíte sa, že priberiete schudnuté kilá späť? Nemusíte sa báť. Dám vám pár tipov, ktoré vám pomôžu dopriať si, tak aby ste nepribrali späť. ?

Tipy pre vás ako udržať kilá na uzde:

1.Predtým ako sa chystáte na grilovačku, tak ostávate v rovnakom režime ako predtým (napr. ráno nutričný kokteil + ostatné doplnky, desiata jablko, obed Zeleninová polievka…

2.Nezabudnite počas dňa na pitný režim. Ten je veľmi dôležitý, aj vďaka tomu, že budete pravidelne piť, budete aj rýchlejšie sýty, a tým pádom nezjete všetko, čo Vám príde pod ruky. Vďaka aloe čajíku si doprajete dostatočnú hydratáciu a zrýchlite si metabolizmus + podporíte trávenie.

3.Grilované mäsko kombinujte s veľkým množstvo zeleniny. Prečo? Zelenina obsahuje vlákninu ale aj vodu, čo spôsobí rýchlejší pocit sýtosti. S pečivom to nepreháňajte(max 2ks)

4.Po grilovačke si doprajte 30 – 60 minút intenzívneho pohybu. Vďaka tomu spálite kalórie, ktoré ste prijali počas grilovačky. (napr. rýchla chôdza…)

5. Ak chcete mať istotu, že ste pre svoje telo urobili maximum aj počas grilovania, tak čo Vám pomôže rozhýbať Vaše trávenie, zrýchli metabolizmus a podporí spaľovanie tukov je Thermo complete viac info tu.

 Už o pár dní vám prezradím pár tipov Ako zvládnuť letnú dovolenku!!

 Verím, že grilovačky zvládnete v poriadku, a ak by ste mali akúkoľvek otázku neváhajte sa na mňa obrátiť rada Vám pomôžem ?

zdrave grilvoane kurca so zeleninou

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *